foto1
"Słowa nie powinny być większe od czynów." H. Sienkiewicz
foto1
„Talent to tylko wielka cierpliwość.” Anatole France
foto1
„Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.” M. Skłodowska
foto1
„Wykształcenie nie oznacza tego, ile się nauczyłeś, a nawet ile zapamiętałeś. To umiejętność rozróżniania, co wiesz, a czego nie.” A. France
foto1
„Niczego w życiu nie należy się bać. Należy to tylko zrozumieć” M. Skłodowska-Curie

+ 48 579 470 809
spkamienica@spkp.pl
+48 34 32 73 304

Szkoła Podstawowa

im. H. Sienkiewicza w Kamienicy PolskiejW roku szkolnym 2020/2021 po raz kolejny pracowaliśmy z Programem InstaLing dla Szkół! Jego XVI edycja jest objęta patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

InstaLing to strona WWW do skutecznej nauki słówek z języka angielskiego. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania - jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe (na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach komórkowych).

 

Efektywna nauka - Najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut.

Atrakcyjna forma - Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko wpisuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.

Inteligentne narzędzie - Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do dziecka.

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie

https://instaling.pl/Copyright © 2021 Copyright SP Kamienica Polska Rights Reserved.